2016 09 10

W dniu 10.09.2016r. na Bulwarze im. M. Piłsudskiego w ramach projektu „Sandomierskie na dwóch kółkach”, który jest współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi w Unii Europejskiej odbył się piknik rowerowy.

Podczas pikniku na uczestników czekało wiele atrakcji przygotowanych przez MOSiR w Sandomierzu.

Na dzieci czekały konkursy sprawnościowe i plastyczne. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się rowerowy tor przeszkód. Gościem pikniku był p. Marcin Korzonek , instruktor turystyki rowerowej, podróżnik, który przeprowadził testy zapięć rowerowych oraz przedstawił zagadnienia z zakresu organizacji wyprawy rowerowej.

Podczas imprezy można było częstować się kiełbaskami z grilla oraz domową szarlotką na zakończenie pikniku wystąpił zespół Superkolektyw.

 

 

 

 

Galeria zdjęć:

Kontakt z nami:

  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    telefon: 790 780 964
  • Wypożyczalnia rowerów
    Bulwar im. Marszałka J. Piłsudskiego
    nad Wisłą w Sandomierzu

SWISS Contribution

Polecamy rowery do aktywnego zwiedzenia Sandomierza. Przygotowaliśmy na wycieczki trasy rowerowe. Nasz wypożyczalnia rowerów czeka na Państwa!
(C) 2016 - 2020 Projekt 'Sandomierskie na dwóch kółkach' | realizacja medox.pl | Polityka cookies